Opis mieszkań

Mieszkania z panoramicznym przeszkleniem

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Ostoja wyposażone będą w panoramiczne okna balkonowe w salonach o szerokości 230 cm, które pięknie rozjaśnią wnętrza.

Pozostałe pomieszczenia oświetlą duże, szerokie i wysokie na 150 cm okna – zapewniające optymalny dostęp światła dziennego, umożliwiające jednocześnie umeblowanie pokoju – postawienie pod oknem komody, lub biurka, lub wykonanie stałej zabudowy w kuchni z oknem.

Przestrzeń kubaturową każdego z lokali zdefiniują wysokie na 2,7 metra pomieszczenia. Wszystkie mieszkania wyposażyliśmy w głębokie na 1,5 metra, samodzielne balkony.

Wyposażenie wszystkich mieszkań w wentylację kuchni i łazienek ma zapewnić odpowiednią temperaturę, wilgotność i czystość powietrza.

7 typów mieszkań w budynku A

Możesz dokonać wyboru w zależności od indywidualnych potrzeb i budżetu.

Mieszkania dwupokojowe

Salon z kuchnią + sypialnia + łazienka z WC
Dostępne powierzchnie: 34 m², 38 m², 43 m²

Mieszkania trzypokojowe z aneksem

Salon z aneksem + 2 sypialnie + łazienka z WC
Dostępne powierzchnie: 48 m², 51 m², 55 m²

Mieszkania trzypokojowe z kuchnią

Salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + WC
Dostępne powierzchnie: 65 m²

Zmiana aranżacji mieszkania na etapie przedsprzedaży

Każde z mieszkań – jeśli podpiszesz umowę na etapie przedsprzedaży – będziesz mógł dostosować do własnego gustu i indywidualnych preferencji, poprzez wprowadzenie zmian w aranżacji układu pomieszczeń – zmieniając bezpłatnie układ ścian działowych, a także wprowadzając zmiany w projektach dostępnych w lokalach instalacji.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań