Deweloper

PM Development

Inwestorem, będącym gwarantem sprawnej realizacji Osiedla Ostoja, jest prowadzący firmę budowlano-deweloperską doświadczony Deweloper z Mławy, Pan Marek Powązka.

PM DEVELOPMENT to jedna z firm w ramach szerszej, rodzinnej działalności, w ramach której bracia Marek, Włodzimierz i Witold Powązka zrealizowali z powodzeniem i wciąż realizują nowe, nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w województwie mazowieckim i warmińsko-mazurskim.

W portfolio inwestycji znajdują się pojedyncze budynki mieszkalne, osiedle jednorodzinne, czy też wielo-budynkowe osiedla wielorodzinne z drogami wewnętrznymi i placami zabaw.

Inwestorzy, którzy doświadczenie biznesowe zdobywali przez lata w branży spożywczej i produkcyjnej, a od 2012 roku z powodzeniem inwestują na rynku deweloperskim. Stabilność finansowa i uczciwość wobec kontrahentów decydują o Ich sukcesie.

Duże doświadczenie zebrane przy wielu różnorodnych projektach mieszkaniowych, prowadzonych w różnych miastach i na zróżnicowanych rynkach mieszkaniowych, pozwoliło inwestorom na zainwestowanie w tak duży i kompleksowy projekt, jakim jest zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych o nazwie Osiedle Ostoja.

W PM DEVELOPMENT zwracana jest szczególna uwaga, aby realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. Przy realizacji Osiedla Ostoja, zadbano o bezpieczeństwo – środki wpłacane przez nabywców mieszkań deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym.

Kontrolę finansową postępu prac na inwestycji prowadzi bank o rodzimym kapitale – Bank Spółdzielczy w Płońsku, zrzeszony z największym bankiem spółdzielczym o polskim kapitale – BPS S.A.

Doświadczeni partnerzy

Do realizacji inwestycji Deweloper wytypował doświadczonych partnerów.

Za koncepcję zagospodarowania terenu i projekt budynków odpowiada pracownia architektoniczna KS PROJEKT Kamila Smolińskiego.

Przygotowaniem dokumentacji i obsługą sprzedaży, oraz kredytami mieszkaniowymi zajmują się eksperci nieruchomości i kredytów z KACZMARCZYK Biuro Sprzedaży Inwestycji Deweloperskich.

Realizacje