Kup mieszkanie

Jasne zasady rezerwacji mieszkania!

Osiedle Ostoja wyróżniają jawność cen, jasne zasady rezerwacji i zawarcia umowy notarialnej, prosty harmonogram płatności, oraz bezpieczne terminy oddania kluczy.

Twoje kroki do zamieszkania w budynku B (2 etap osiedla już w przedsprzedaży!):

1) WSTĘPNA REZERWACJA

Wstępna rezerwacja składana osobiście w biurze sprzedaży, lub telefonicznie u Doradcy – maksymalnie do 3 dni okresu rezerwacji.

2) UMOWA REZERWACYJNA

Pisemna umowa zawierana osobiście w biurze sprzedaży, lub elektronicznie:

  • w przedsprzedaży – przed ostatecznym pozwoleniem na budowę budynku B – z terminem rezerwacji maksymalnie do dnia 30.09.2021,
  •  w regularnej sprzedaży – po ostatecznym pozwoleniu na budowę (budynku B, jak i kolejnych budynków) – do 45 dni okresu rezerwacji.

3) OPŁATA REZERWACYJNA 5.000,00 zł

Płatna przy zawieraniu w biurze sprzedaży umowy rezerwacyjnej.

4) UZYSKANIE KREDYTU

Polecamy opiekę naszych Specjalistów ds. kredytów mieszkaniowych, którzy na miejscu – w biurze sprzedaży i bezpłatnie – potwierdzą Twoją zdolność kredytową, przedstawią oferty banków, złożą w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomogą wybrać najtańszy kredyt.

5) UMOWA DEWELOPERSKA

Pisemna umowa, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego zawierana osobiście w kancelarii notarialnej za opłatą od strony 600 zł.

6) KWARTALNY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

Harmonogram odpowiadający etapom realizacji procesu inwestycyjnego.

7) ZGŁOSZENIE ZMIAN LOKATORSKICH

Wyłącznie jeśli podpiszesz umowę na etapie przedsprzedaży, lub wczesnej sprzedaży,  możesz bezpłatnie zmienić układ ścian działowych, a także wprowadzić zmiany w projektach instalacji w mieszkaniu, według regulaminu wnoszenia zmian dostępnego w biurze sprzedaży.

8) ODBIÓR KLUCZY DO MIESZKANIA

Możliwość przejrzenia przez Ciebie standardu wykonania mieszkania przez Dewelopera i podwykonawców, zgłoszenia ewentualnych uwag, finalnie odbioru kluczy i przystąpienia do prac wykończeniowych w mieszkaniu.

9) AKT WŁASNOŚCI

Zawierany osobiście w kancelarii notarialnej, zgodnie z przepisami Ustawy o własności lokali, umowa ustanowienia i przeniesienia z Dewelopera na Nabywcę odrębnej własności lokalu mieszkalnego (opłaty notarialne pokrywa tutaj w całości Nabywca).

10) ZAWIĄZANIE WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ OSIEDLA OSTOJA

Rozpoczęcie organizacji życia osiedla przez mieszkańców i zarządcę nieruchomości, rozpoczęcie płatności czynszu, zebrań wspólnoty mieszkaniowej i podejmowania wspólnych decyzji w formie uchwał wspólnoty.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań